Kategorie
Uroda Zdrowie

Olejek z jagód acai – jak wpływa na naszą skórę?

Olejek z jagód acai to świetne wsparcie dla każdego, kto chce w naturalny sposób zadbać o swój wygląd.

Co warto wiedzieć na temat tego olejku? W jakich przypadkach ten naturalny kosmetyk może się dla nas okazać cennym wsparciem?

Olejek z jagód acai jest bardzo dobrym źródłem wielu zbawiennych dla naszej skóry składników, dzięki czemu utrzymanie jej w dobrej formie staje się o wiele łatwiejsze. Nie brak tu cennych dla zdrowia skóry kwasów tłuszczowych, bez których trudno jest utrzymać dobry wygląd.


Łojotokowe zapalenie skóry głowy


 

Ten naturalny kosmetyk skutecznie nawilża skórę, a dzięki sporej ilości silnych przeciwutleniaczy zapewnia jej bardzo dobrą ochronę przed wolnymi rodnikami. Olejek z jagód acai chroni też skórę przed promieniowaniem oraz przed stanami zapalnymi. Zaczerwienienia i obrzęki mogą się dzięki takiemu sojusznikowi okazać już tylko przykrym wspomnieniem, podobnie jak uciążliwe infekcje grzybicze. Olejek z jagód acai będzie też ważnym dodatkiem dla tych, którzy borykają się ze skórą zmęczoną, przesuszoną i wymagającą regeneracji. Po olejek ten możemy sięgnąć również w chwili, gdy nasze włosy stają się osłabione i wymagają dodatkowego wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *